Kilka porad dla firm - o pozycjonowaniu - Pozycjoner

pozycjonowanie stron chorzów

Co oznacza cloaking w pozycjonowaniu?

Cloaking jest jedną z metod pozycjonowania, która jest uznawana za nieetyczną, dlatego że jest nieakceptowalna przez wyszukiwarki. Polega ona na prezentowaniu zawartości wyszukiwarce internetowej, która różni

Dodane: 03-04-2019 17:07
Kilka porad dla firm - o pozycjonowaniu - Pozycjoner pozycjonowanie stron chorzów
się od tej, którą widzą czytelnicy danej strony. Cloaking polega więc na oszukiwaniu przeglądarki, żeby osiągnąć wyższe pozycje w rankingu, niż byłoby to możliwe bez stosowania tej metody. Z powodu niezgodności treści przedstawianej wyszukiwarce oraz odbiorcom taka strona może zostać trwale usunięta z indeksów większości wyszukiwarek. Z tego powodu jest to bardzo niepolecana oraz nieetyczna metoda pozycjonowania, które w efekcie może przynieść więcej szkody, niż pożytku.

Strony internetowe – ich budowa i SEO

W niniejszym artykule zastanowimy się nad tym, na czym polega pozycjonowanie stron internetowych w ujęciu technicznego aspektu budowy witryny. Okazuje się bowiem, że wyszukiwarki internetowe takie jak Google zwracają ogromną uwagę nie tylko na to, jak działa strona, czy ma dobre teksty oraz rzecz jasna na to ile dobrych linków posiada – ale także na budowę stron internetowych. Budowa, co to oznacza? Oznacza to oczywiście dobrą strukturę kodu. Pokazanie treści, odpowiednie nagłówki, zastosowanie czytelnych stylów, a przede wszystkim brak ukrywania jakichkolwiek elementów na stronie tylko po to żeby umieścić tam tekst z użytymi frazami kluczowymi. Nie ma drogi na skróty!

Pozycjonujesz strony? Przeczytaj ten tekst

W dzisiejszym praktycznym poradniku na temat pozycjonowania stron internetowych zastanowimy się nad tym, jak to możliwe, że można dziś spotkać firmy, które są na bardzo wiele fraz wysoko w wyszukiwarkach internetowych, zwłaszcza w Google. Otóż jest to możliwe dzięki stosowaniu wielu zaawansowanych algorytmów i odpowiednich strategii. Dzięki temu można wskazać takie działania, które będą efektywne nie tylko w krótkim terminie, ale zwłaszcza długoterminowo. To właśnie wieloletnie utrzymanie pozycji w TOP10 jest największym wyzwaniem dla pozycjonowania stron i to stanowi zdecydowanie największą przeszkodę dla wszystkich tych, którzy zajmują się tym zawodowo.